Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Kratki / Zaślepki do grila i zderzaka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Kratki / Zaślepki do grila i zderzaka

    tak bedzie pasowal. mam taki zamontowany. bez ciecia zderzaka, ale zderzak z rs.
    przeslij mail na PW to dam fotki pogladowe.

    [ Dodano: Sro 07 Kwi, 10 12:17 ]
    ps mam do sprzedania kolanka stalowe fi 60, rury fi 60 ,zakonczone spawami kawałki rur zeby sie opaski nie zeslizgiwaly.
    oraz 10 opasek ciezarówkowych polerowanych. tanio opchne pozostały mi z montazu.
    daj info na PW to wycenie ile za to chce i jaka przesyłka. pozdro

  • #2
    [O2] Kratki / Zaślepki do grila i zderzaka

    Czy orientuje się ktoś czy jest możliwość wykonania na zamówienie według wzoru, kratek do przedniego zderzaka i grilla ?.


    Pzdr
    * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
    * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

    Komentarz


    • #3
      mozna z siatexu zrobić-każdy szanujący sie tuner to wykona a pewnie też i większość warsztatów blacharsko-lakierniczych
      chyba że chcesz z czegoś innego robić :?:
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Chciałbym coś podobnego
        Załączone pliki
        * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
        * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

        Komentarz


        • #5
          jak ci napisałem wyżej-mozna kupic z alledrogo albo z jakiegokolwiek sklepu tuningowego
          tu masz przykłady-są rózne wielkości oka, odcienie, itp; do wyboru do koloru :diabelski_usmiech

          Link

          Link
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Dzięki, nie mogłem znaleźć na allegro.
            * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
            * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Octavia2Limited
              Dzięki
              no problem dude
              zawsze mozesz nacisnąć taki przycisk "pomógł" :diabelski_usmiech
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                Octavia2Limited, W grillu i kratkach dolnych miloteca mam właśnie taki plasterek :wink:

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez miguello
                  W grillu i kratkach dolnych miloteca mam właśnie taki plasterek
                  Michał ale tu wystepuje wyraźna różnica cenowa- za Miloteca trzeba polozyć około 1000PLN za komplet :diabelski_usmiech
                  ja za swój dół zabulilem ponad 600pln plus atrapa maski niecałe 500 chyba kosztuje o ile mnie pamięć nie myli
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    Jasne jasne milotec Swoje kosztuje ale masz pewne ze Ci te kratki nie polecą jak kumplowi grill z A3 (za całe 100zł z allegro ) przy 180 km/h wzbił się w powietrze jak spory ptak :diabelski_usmiech Zastanawiali się chłopaki się co to było.. Aż wyszli z auta i zobaczyli co :P

                    Komentarz


                    • #11
                      Dowiedziałem się, że te miloteki jak i te z allegro mają znacznie mniejsze oczka od audi rs :wink: Szkoda bo różnica w wyglądzie jest duża
                      * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
                      * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Octavia2Limited
                        jak i te z allegro mają znacznie mniejsze oczka
                        tam na alledrogo masz multum siatexów
                        cos wielkością można dobrać
                        nie uwierzę, że do Audi produkują specjalną wielkość oczek
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz


                        • #13
                          ... eee chlopaki - to na zdjeciu to nie jest lakierowana siatka metalowa tylko odlew plastra miodu z plastiku.

                          Tak sie zastanawiam - czy to nie zajezdza lekko wiejskim tuningiem ze do takich ladnych samochodow pakujecie siatki z hipermarketu ??? (kiedys Kadetty tak ulepszali). Ja w porzednim samochodzie - Ibiza 6K mialem atrape bez znaczka wlasnie z takiej siatki - z daleko wygladalo OK ale z bliska wypisz, wymaluj - wiejski tuning typu Kadett. Kupilem plastiki (wlasnie plaster miodu) od Ibizy Cupry. Wtedy wygladalo to z klasa!

                          Wydaje mi sie ze widzialem takie siatki pociete na arkusze w OBI, ale nie pamietam czy czarne.

                          To wyzsza szkola jazdy , wymyslic jak wypelnic grile plastrem miodu wlasnie jak w tym RS6 na zdjeciu a nie jakas siatka. Jakby byly gotowce to chetnie zamienilbym to co jest teraz na takie wypelnienie jak w tym Audi. Wyglada super.
                          <<>> MACIEJ <<>>
                          Moje Autko - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33986 - Zapraszam

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Trusek
                            widzialem takie siatki pociete na arkusze w OBI
                            tylko że w Milotecu one sa inaczej wykończone-wokół jest przyspawane wzmocnienie a całość to raczej nie jest jakaś cienka siateczka
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X